ARTURO GALERIA

Arturo żywica designerska PU2060 wylewana wprost na beton w Biblitece

 Więcej 
 
 

ARTURO KONTAKT

Masz pytanie? Zadzwoń do nas +48 76 723 91 50

 Więcej 
 
 

Schowek (0)

 
 
 

Arturo Unique Flooring 

Podłoga jest podstawowym elementem każdego wnętrza – zarówno pod względem praktycznym, jak i estetycznym. Podłoga decyduje bowiem o atmosferze przestrzeni – zarówno mieszkalnej, jak i miejsca pracy.
Posadzki żywiczne były dotychczas wykorzystywane, ze względu na swoje właściwości, głównie w halach fabrycznych czy przestrzeniach komercyjnych.

Arturo w swojej szerokie ofercie ma designerskie żywice, które są dedykowane do wnętrz mieszkalnych i użytkowych, takich jak butiki czy salony.

Sprawdzą się w nich doskonale ze względu na swoje niezwykłe właściwości: wysoką odporność na uderzenia, elastyczność, łatwość czyszczenia, możliwość stosowania na ogrzewaniu podłogowym oraz przede wszystkim możliwość wykonania niemal każdego wzoru. Posadzki żywiczne nie mają widocznych łączeń, co daje niepowtarzalny efekt gładkiej powierzchni.

Jako dostawca szerokiej gamy podłóg żywicznych do każdej przestrzeni, Arturo oferuje kompletny produkt: środki gruntujące, zaprawy, designerskie żywice, rozpuszczalniki do żywic oraz środki pielęgnujące.

Niezależnie od tego, czy szukają Państwo podłogi epoksydowej czy poliuretanowej, jakie mają Państwo wobec podłogi oczekiwania, w ofercie Arturo znajdą Państwo idealne rozwiązanie.